stock-photo-25239731-mature-office-worker.jpg

Nils Bjarne Drægni

Dagleg leiar
40400812
nils.bjarne@sognkulde.no

Fagbrev: Kjølemontør
Meisterbrev: Kjølemontør
Sikkerhetskurs i varmt arbeid
F-gass sertifisert
Kurs brennbare medier

stock-photo-18036280-hispanic-man-real-people.png

Kenneth Aalen Hoff

Kjølemontør
40400815
kenneth@sognkulde.no

Fagbrev: Kjølemontør
Sikkerhetskurs for varmt arbeid
F-gass sertifisert

Kurs i brennbare medier

 

stock-photo-25409795-thirty-something-man.jpg

Vegar Haugen Dalland

Kjølemontør
40400813
 vegar@sognkulde.no

Fagbrev: Kjølemontør og industrimekanikar
Sikkerhetskurs varmt arbeid.
F-gass sertifisert

stock-photo-36569070-mature-woman-smiling.jpg

Øyvind Lindstrøm Fylling

Kjølemontør
40400816
 oyvind@sognkulde.no

Fagbrev: Kjølemontør
Sikkerhetskurs varmt arbeid.
F-gass sertifisert

Kurs i brennbare medier

 

Leon Fuhr

Lærling
48096106
 leon@sognkulde.no

F-Gass sertifisert

 
sogn kulde ansett.jpg

Gjermund Dalland

Montør
95951546
 gjermund@sognkulde.no

Fagbrev: Kjølemontør

F-Gass sertifisert
Sikkerheitskurs varmt arbeid

Teknisk fagskule

stock-photo-25239731-mature-office-worker.png

Jan Erik Andersen

Montør
 40400814
 jan.erik@sognkulde.no

F-Gass sertifisert

 
sogn-kjoleservive-einan_1000.jpg

Tove Einan Linde

Administrasjon
95014829
tove@sognkulde.no

 

Magnus Lægreid

Kjølemontør
95951545
 magnus@sognkulde.no

Fagbrev: Kjølemontør
F-Gass Sertifisert

 

sogn-kjoleservive-hylland_1000.jpg

Jørn Hylland

Kjølemontør
46860424
 jorn@sognkulde.no

Fagbrev: Kjølemontør
Sikkerheitskurs varmt arbeid